Ankieta

Gdzie spędziłeś wakacje?

WynikiZagłosuj
ankieta

Newletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu - zapisz się na naszą listę mailingową.

newsletter

Pozostałe

Logo BIP
ankieta

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 25587 osób
  • Do końca roku: 92 dni
  • Do wakacji: 269 dni

Kalendarium

Wtorek, 2014-09-30

Imieniny:

Geraldy, Honoriusza

Jesteś tu: » Strona główna

 

Grupa 3 i 4 latki     

Wychowawca - Małgorzata Szyduczyńska 

1.Burdon Aleksander 2.Chmielnicka Ewelina 3.Cichoński Wiktor 4.Foremniak Michał 5.Gębka Maciej 6.Jabłoński Albert 7.Kaczmarek Wiktoria 8.Maryniak Dawid 9.Skrzek Aleksandra 10.Szeląg Kacper 11.Śledzińska Maja 12.Groszek Gabriela 13.Karwicki Mateusz 14.Kośnic Emilia 15. Olender Fabian 16. Schodnik Nikola  

Grupa 5 i 6 latki

Wychowawca - Jadwiga Kałczuga  

1.Fliszkiewicz Alicja 2.Niedziela Wiktor 3.Sochaj Bartosz 4.Wąsik Sandra 5.Chmielnicka Roksana 6.Groszek Bartosz 7.Jasik Filip 8.Karwicki Kacper 9.Krawczyk Wiktoria 10.Majewska Zuzzanna 11.Serafin Maja 12.Stojak Patryk 13.Szyduczyńska Alicja 14.Wąsik Kinga 15.Wolak Alan

Klasa I 

Wychowawca - Regina Morawska  

1.Kaczmarek Wiktor 2.Kąkol Damian 3.Nędzia Kewin 4.Nowicki Kacper 5.Samsel Natalia 6.Serafin Amelia 7.Teske Bartosz 8.Żabicki Bartosz

Klasa II 

            Wychowawca - Roman Krawczyk       

1.Czeszun Agata  2.Foremniak Paweł  3.Jarosz Julia  4.Kacperek Matylda  5.Kacperek Natalia 6.Nędzia Kacper  7.Pawłowski Olaf 8.Wiatrowska Michalina    

    Klasa III  

  Wychowawca - Aneta Iwan 

1.Chmielnicka Natalia 2.Goliszek Martyna 3.Gontkiewicz Martyna 4.Kądziela Natalia 5.Rutkowski Jakub 6.Samsel Patryk 7.Szkutnik Magdalena              

Klasa IV 

Wychowawca - Elżbieta Serafin

1.Burek Weronika  2.Chmielnicka Weronika 3.Fundowicz Klaudia  4.Kantarski Jakub  5.Karwicka Amelia  6.Kąkol Amelia 7.Krawczyk Oskar 8.Maryniak Oliwia 9.Teske Krzysztof 10. Zięba Dominika 

Klasa V

Wychowawca - Anna Kowaleczka  

1.Fundowicz Radosław 2.Krawczyk Adam 3.Pałka Zuzanna 4.Sajnóg Agata 5.Świątek Mateusz 6.Wójcik Adam 

 Klasa VI

Wychowawca -Barbara Bugaj - Groszek 

1.Cheba Anita 2.Chmielnicka Katarzyna 3.Fliszkiewicz Julia 4.Sajnóg Hubert 5.Skotarek Dawid 6.Sochaj Julia 7.Stołowska Aleksandra 

 

Dzień Chłopaka

 

Niezależnie od tego ile macie lat, życzymy Wam wielu niespodzianek od losu oraz ciepła wokół Was i w Was. Niezwykłej odwagi w zdobywaniu celu, w zdobywaniu świata. Zadowolenia z tego kim jesteście, co robicie i jak wyglądacie. Pragniemy, abyście w każdym dniu swojego życia byli uśmiechnięci i mieli na kogo liczyć! :)

 

Kartka z kalendarza 30-09-2014
czytaj więcej

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo